Bebek Elbiseleri

Kız Bebek elbiseleri çok geniş bir ürün yelpazesinde tasarlanır ve farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde farklılık gösterir. Bebeğinizin rahatını, sağlığını ve tarzını göz önünde bulundurarak en uygun bebek elbiselerini seçebilirsiniz. Bir kızınız var ise dolabının çoğunluğunun elbise olması kaçınılmazdır. Bebeklerin her döneminde farklı kullanım kolaylığı sağlayan modellere ihtiyaç doğuyor.

Bebek Elbise Çeşitleri

  • Tütü Abiye Bebek Elbisesi

Kız bebeklere özel tasarlanmış kabarık eteği olan sevimli ve şık elbiselerdir. Tütü elbiseleri genellikle doğum günlerinde özel günlerde veya kutlamalarda kullanılmaktadır, ancak bazı modeller günlük kullanım için de uygun olabilir.

  • Zıbın Bebek Elbisesi

Rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlayan zıbın elbiseler alttan çtçıt kapaması sayesinde özellikle bez kullanılan dönemlerde tatlı bir seçenek.

  • Bebek Mevlüt Elbisesi

Bebek mevlüdü bir çok toplumun örf ve adetlerinde yer almaktadır. Günümüzde bu özel günde bebekler mevlüde uygun giydirilmektedir. Şapka bandana gibi aksesuarları bulunan bebek elbiseleri çok tercih edilmektedir.

Bebek Elbisesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler uygun model seçildiğinde yenidoğandan itibaren elbise giyebiliyor. Örneğin yenidoğan bebek elbisesi alırken zıbın bebek elbise rahat olabilir. Hem şık bir davete giderken hem de gündelik kullanabilmek isterseniz kumaşın kalitesi ve tasarımın uygunluğu önemli. Son dönemin bebek moda trendi sade ve şıklığı bir arada bulabildiğiniz kombinler. Annelerin dikkat ettiği bir diğer ayrıntı rahat giydirebilmek için elbisenin fermuarlı, çıt çıt kapama ve düğmeli olup olmaması.

Bebek Elbisesi Kullanım Alanları

Bebek elbiseleri genellikle doğum günü partileri, düğünler, bayramlar, mevlütler veya fotoğraf çekimleri gibi etkinliklerde kullanılabilir. Kumaş kalitesinide göz önünde bulundurarak uygun renk model seçilebilir. Yazın sıcak günlerde müslin elbiseler kışın kadife salopetler düşünebilirsiniz.

Bebek Elbisesi Fiyatları

Bebek elbiselerinde kumaşın kalitesi, kullanım ayrıntıları astarlı ya da astarsız olması özel tasarımı gibi bir çok ayrıntı fiyatı etkiliyor. Her bütçeye ve zevke uygun bebek elbisesi modellerini Pivami’de bulabilirsin. İndirimleri takip ederek dilediğin bebek elbisesine rahatça sahip olabilirsin.

  • Filtreler
  • Göre sırala
    ...
Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Ürünleri karşılaştır (0 Ürünler)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler