Bebek Body Zıbın ve Tek Alt

Bebek body(badi) zıbın, bebeklerin genellikle kıyafetlerinin altına giydikleri, pamuklu veya benzeri yumuşak malzemelerden yapılmış, tek parça giysilerdir. Tipik olarak, bebeklerin vücutlarını sıcak tutmak ve rahatlık sağlamak için kullanılırlar.

Body Zıbın Çeşitleri

Kız bebek erkek bebek bodyler bisiklet yaka ya da zarf yaka olabiliyor. Zarf yaka bodyler başından rahatça geçirilebiliyor. Bisiklet yaka olan bodysuit modellerinde yan çıt çıt kullanılıyor.

Kısa kollu, kolsuz ve ip askılı seçenekleri olan badiler arasında ihtiyaç duymayacağınız bir seçenek yok aslında. Bebeğinizin her döneminde farklı kullanım ihtiyacınız olacak serin ve soğuk havalarda uzun kollu body, sıcak yaz günlerinde kolsuz badi kullanmak isteyeceksiniz.

Tek Alt Çeşitleri

En temelde patikli alt, patiksiz alt olarak iki farklı şekilde üretilir ancak. Bunlarda kendi içinde çeşitli modellerde üretililiyor. Çoraplı tek alt özellikle çorap sevmeyen ayağından çıkartan bebeklerde rahat kullanılıyor.

Yenidoğan döneminde göbek bağı henüz düşmemiş olacağı için geniş katlanabilir rahat beli olan patikli alt daha çok tercih ediliyor.

Body Zıbın ve Tek Alt Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin tenine ilk temas eden ürün olması sebebi ile kumaş kalitesi ve dokusu oldukça önemli. Alırken pamuk olmasına üretim standartlarına uygun üretilmiş olmasına dikkat edilmesi iyi olacaktır. Sağlığa zararlı madde içermeyen ürün seçimi bebeğimiz için kıyafet seçimlerinizde önemli bir kriter.

  • Filtreler
  • Göre sırala
    ...
Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Ürünleri karşılaştır (0 Ürünler)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler